Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Puzzle Strażak Sam

( ilość produktów: 3 )

Puzzle Strażak Sam to seria zagadek, która skierowana jest do młodych fanów popularnej kreskówki Strażak Sam. Dzięki tym zadaniom dzieci mają możliwość rozwijania swojej spostrzegawczości, koncentracji i umiejętności logicznego myślenia.

Każde puzzle składają ze zróżnicowanej liczby elementów, od kilkunastu do kilkudziesięciu kawałków, które należy odpowiednio układać, aby stworzyć pełny obrazek. Dodatkowo, w jednym zestawie może znajdować się kilka różnych grafik do ułożenia - od "3w1" do nawet "10w1".Dzieci mogą wybierać spośród różnych motywów związanych ze światem dzielnego strażaka z kreskówki – od akcji gaśniczych po przygody Strażaka Sama i jego przyjaciół. Każdy obrazek jest kolorowy i dynamiczny, co sprawia, że rozwiązywanie puzzli jest informacyjne, a jednocześnie zabawne.

Seria tych zabawek Strażak Sam jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, co oznacza, że jest idealna dla dzieci w wieku od 3 lat. Zadania są odpowiednio dostosowane do możliwości i umiejętności przedziału wiekowego, dzięki czemu dzieci mogą z łatwością radzić sobie z zagadkami. Rozwiązując te łamigłówki, dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, koordynację ręka-oko, rozwijają wyobraźnię oraz umiejętność skupienia uwagi.

Zestawy puzzli to doskonała zabawa, która dostarcza nie tylko rozrywki, ale również edukacyjnych korzyści. Układanie puzzli pozwala na rozwinięcie kreatywności i ułatwia rozbudzenie wyobraźni dziecka. Dodatkowo, każde ułożona układanka stanowi gratyfikację dla malucha, co wzmacnia poczucie osiągnięcia i motywuje do kontynuowania rozwijających zadań.

Zapraszamy więc do zainteresowania swoich dzieci  przygodami Strażaka Sama i chętne do odkrywania, do rozwiązywania puzzli Strażak Sam. To idealna zabawa na długie zimowe wieczory, jako niezwykły pretekst do wprowadzenia zasad małych bohaterów z bajki do codziennego życia oraz przeżywanie przygód dzielnego strażaka.

Sprawdź również naszą ofertę zabawek Super Zings.

pixel