Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki dla rocznego dziecka

( ilość produktów: 31 )

Zabawki dla rocznego dziecka to grupa produktów zaprojektowanych specjalnie dla maluchów w wieku około 1 roku. Jest to fascynujący okres w rozwoju dziecka, gdy zaczynają oni odkrywać świat wokół siebie i rozwijać swoje umiejętności sensoryczne, motoryczne i poznawcze.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór zabawek, które pomogą w rozwoju dziecka na różnych płaszczyznach. Zabawki te są starannie zaprojektowane, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i satysfakcję podczas zabawy.  Dla rocznego dziecka szczególnie ważne są zabawki, które rozwijają ich zdolności motoryczne. Dlatego w kategorii tej znajdziesz wiele zabawek interaktywnych, które pomagają w rozwijaniu umiejętności chwytania, układania czy wkładania. Zabawki te mogą mieć różne kształty i rozmiary, aby maluch mógł eksperymentować i odkrywać różne rodzaje ruchu.

Ponadto, zabawki dla rocznego dziecka często stymulują jego zmysły, dlatego w tej kategorii znajdziesz również zabawki, które rozwijają zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Dźwiękowe pluszaki, kolorowe książeczki z elementami o różnych teksturach czy zestawy instrumentów dla malucha to tylko niektóre z propozycji dostępnych na rynku. 

Ważnym aspektem zabawek dla rocznych dzieci jest również edukacja. W tej kategorii znajdziesz zabawki, które pomagają w nauce kształtów, kolorów, liczenia, a także pierwszych słów czy zwierzątek. Takie zabawki nie tylko zapewniają dziecku rozrywkę, ale również rozwijają jego umiejętności poznawcze.

Sprawdź również naszą ofertę na zabawki dla rocznego chłopca

pixel