Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Dla wygody naszych klientów oferujemy kilka metod płatności za złożone zamówienia

Płatność za pobraniem

W przypadku wybrania płatności za pobraniem, opłatę za zamówienie pobiera kurier w momencie dostarczenia przesyłki. Przesyłki płatne przy odbiorze wysyłane do Paczkomatów InPost muszą być opłacone kartą, nie ma możliwości płatności gotówką przy odbiorze paczki z Paczkomatu.

Płatności online

Wybierając płatność online możemy opłacić zamówienie szybkimi przelewami klikając w logo naszego banku. Klikając KONTYNUUJĘ I PŁACĘ, zostaniemy przeniesieni do następnego kroku, gdzie będziemy mogli opłacić zamówienie logując się na nasze konto. Przelewy takie księgowane są automatycznie.

Lista dostępnych banków:

Istnieje możliwość opłacenia zamówień przelewem tradycyjnym. Płatności takie księgowane są ręcznie w ciągu 1-2 dni roboczych. Nie ma możliwości realizacji zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu.

Płatność kartą

Szybkie płatności online pozwalają na opłacenie zamówień kartą płatniczą. Obsługiwane są karty Mastercard, VISA oraz VISA Electron. 

BLIK to szybkie płatności dostępne w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A. i Spółdzielczej Grupy Bankowej. Jeśli chcesz poznać szczegóły sprawdź stronę BLIK

Twisto to nowoczesna metoda zakupowa, dzięki której możesz złożyć zamówienie w sklepie internetowym i zapłacić za nie w ciągu 21 dni. Jeśli chcesz poznać szczegóły sprawdź stronę Twisto

Usługa Apple Pay jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple. Możesz bezpiecznie robić zakupy w sklepach, aplikacjach i internecie. Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji.

 

pixel