Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki do kąpieli

( ilość produktów: 3 )

 

Kategoria zabawki do kąpieli oferuje szeroki wybór produktów zaprojektowanych specjalnie dla dzieci, które uwielbiają spędzać czas w wodzie. Te kreatywne i funkcjonalne zabawki nie tylko zapewniają niekończoną zabawę, ale również wspierają rozwój dzieci podczas codziennych rutynowych kąpieli.

W tej kategorii znajdziesz różnorodne kreatywne zabawki, które są bezpieczne dla dzieci i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie miękkiego plastiku lub gumy sprawia, że zabawki są delikatne dla skóry dziecka, jednocześnie łatwe do trzymania i manipulowania przez małe rączki.

Wśród oferowanych produktów znajdują się figurki w różnych kształtach i kolorach, dzięki którym dzieci mogą eksperymentować i bawić się, rozwijając przy tym swoje zdolności manualne. Zabawki do kąpieli często mają wbudowany mechanizm wodny, który pozwala na barwne pryskające wodą efekty, dodatkowo rozbawiając maluchy.

Dostępne są także plastikowe łódeczki, statki, kaczuszki i rybki, które można wypuszczać na wodę, tworząc wyścigi lub symulując przygodę na morzu. Zabawki te mogą pomóc w rozwijaniu wyobraźni i umiejętności społecznych, gdy dzieci bawią się razem, komunikując się i dzieląc zabawkami.

iektóre zabawki do kąpieli mogą również służyć jako edukacyjne narzędzia, np. układanki lub zestawy kąpielowe z liczbami i literami, które zachęcają dzieci do nauki podczas zabawy. Zabawki te mogą wprowadzić element edukacyjny do codziennych kąpieli, umożliwiając dzieciom naukę i zabawę w jednym.
Wszystkie zabawki do kąpieli oferowane w tej kategorii są odporne na wilgoć i można je łatwo czyścić po użyciu. To sprawia, że są one nie tylko atrakcyjne dla dzieci, ale również wygodne.

Sprawdź również naszą ofertę na zestawy kreatywne.

pixel