Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gry Psi Patrol

( ilość produktów: 30 )

Gry Psi Patrol to kolekcja gier dla dzieci, które pokochają zabawę z psami będącymi bohaterami ulubionego serialu animowanego. Gra Psi Patrol to świetna propozycja dla najmłodszych fanów, którzy chętnie wcielą się w rolę ulubionych psów - Marshal, Rubble, Skye, Rocky, Zuma, Chase i Everest.

Te interaktywne gry dla dzieci Psi Patrol wciągną pociechy w świat przygody i emocji, gdzie będą przemierzać różnorodne lokacje. Za pomocą specjalnych umiejętności, które mają psy - poznawanych w każdej kolejnej grze oraz ich pojazdów, dzieci będą ratować mieszkańców i rozpuszczać zagadki.

Gra Psi Patrol to dobry sposób na rozwijanie u dzieci zdolności koordynacji ruchowej, umiejętności logicznego myślenia i refleksu. Gry w tym stylu to wspaniałe narzędzie, aby zachęcić dziecko do nauki i rozwijania swoich umiejętności na wiele sposobów. Gry dla dzieci Psi Patrol oferują pełną zabawę, edukację, pomysłowość i emocje.

Gry oraz zabawki Psi Patrol to wspaniała zabawa dla całej rodziny, która pozwoli na wspólne spędzanie czasu w niezapomniany sposób - bezpiecznie, łatwo i przyjemnie - takie są gry dla dzieci Psi Patrol. Daj swojemu dziecku możliwość poznania świata swoich ulubionych psów i zapewni mu wiele chwil dobrej zabawy i nauki. 

Sprawdź również naszą ofertę zestawów Psi Patrol.

pixel