Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki Psi Patrol, figurki

( ilość produktów: 259 )

Zabawki Psi Patrol to seria bajek znana i uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Znajdują się tutaj ulubione pieski z popularnego programu telewizyjnego, które już dawno zdobyły serca najmłodszych. Psi Patrol to grupa szczeniaków, które każdego dnia ratują mieszkańców Adventure Bay przed różnymi niebezpieczeństwami. Zabawki związane z tym serialem to doskonały sposób na wprowadzenie naszych maluchów w fascynujący świat Strażaków.

W kategorii Zabawki Psi Patrol znajdują się różnorodne produkty, które zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki i kreatywnej zabawy. W ofercie znajdują się interaktywne figurki bohaterów, które mają wbudowane różnorodne funkcje, takie jak światło, dźwięk czy ruch. Dziecko może eksplorować odwzorowane detale, które oddają charakterystyczne cechy każdego szczeniaka. Każda figurka ma własne unikalne zdolności, które są odzwierciedleniem umiejętności konkretnego bohatera. Dzięki zabawkom z bajki Psi Patrol dzieci mogą w trakcie zabawy wcielić się i naśladować swoje ulubione postaci i podobnie jak w animacji ratować świat. W kategorii Psi Patrol znajdziemy gadżety z takimi postaciami jak Marshall, Skye, Chase, Rocky, Rubble,  Tracker, Ryder, Everest i wiele innych znanych z bajki.

Oprócz figurkowych wydań psiaków, dostępne są również pojazdy, które umożliwiają dzieciom przeniesienie akcji z ekranu telewizora do własnej zabawki. Pojazdy mają autentyczne dźwięki i światła, a także ruchome części, które dodatkowo wzbogacają zabawę. Dzięki nim dzieci mogą zaplanować i wcielić się w różne misje, które znają z serialu.

Również zestawy z akcesoriami, takie jak domki, wieże strażackie, patrolowce czy tory, są dostępne w tej kategorii. Pozwalają one na tworzenie własnych scenek z ulubionymi bohaterami oraz rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka. Ponadto znajdziecie tutaj również szeroki wybór asortymentu puzzli, gier planszowych, maskotek, pluszaków i innych zabawek na licencji Psiego Patrolu.

Zabawki Psi Patrol to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki różnych wartości. Współpraca, przyjaźń, odwaga i rozwijanie umiejętności logicznego myślenia to tylko niektóre z aspektów, które dziecko może rozwinąć podczas zabawy.

Sprawdź również ofertę sklepu na figurki Psi Patrol.

pixel