Łatwy zwrot towaru
Zestaw Pociąg elektryczny i tory został stworzony przez cenioną firmę Dickie, która specjalizuje się w projektowaniu zabawek motoryzacyjnych.
Zestaw składa się z czerwonego pociągu miejskiego z dwoma białymi wagonami oraz elementów do zbudowania torów. Można ułożyć trzy różne konfiguracje torów: pętlę, owal oraz koło, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi! humbi_pl Pociąg został wykonany z dbałością o szczegóły w skali 1:87. Może jeździć po torach zarówno w przód, jak i tył. Zabawkę wyposażono w efekty dźwiękowe i świetlne, co nadaje jej realizmu.
- zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia
- w zestawie znajduje się 17 elementów: pociąg wagony, części do zbudowania toru
- długość pociągu z wagonami: 56,5 cm
- wymiary toru ułożonego w kształcie owalu: 130 x 100 cm
- wymiary toru ułożonego w kształcie pętli: 100 x 150 cm i 100 cm średnicy
- wymiary toru ułożonego w kształcie koła: 100 cm średnicy
- wymiary opakowania: 46,5 x 39,5 x 6 cm humbi_pl
- wymagane baterie: 2 x AA (brak w zestawie)
- kod producenta: 356 3900
Uwaga! Powyższy opis jest chroniony prawami autorskim zgodnie z polskimi przepisami. Zabronione jest jego kopiowanie i używanie bez zgody właściciela. Złamanie zakazu będzie stanowiło podstawę ewentualnych roszczeń.