Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Pluszowa maskotka Ratel Bunga została stworzona przez niezwykle popularną i cenioną za wysoką jakość zabawek firmę Simba. Zabawka ta powstała na podstawie amerykańskiego serialu animowanego dla najmłodszych,humbi_plwyprodukowanego przez Disney Junior, o tytule "Lwia straż" (ang. The Lion Guard). Lwia straż jest kontynuacją pełnometrażowego filmu animowanego Disney'a z 1994 roku pod tytułem "Król Lew" (ang. The Lion King).
Maskotka przedstawia jednego z głównych bohaterów bajki Lwia straż, czy ratela Bungę, członka tytułowej Lwiej straży. Pluszak został wyposażony w efekty dźwiękowe, które uruchamia wciśnięcie znajdującego się na ramieniu Bungi symbolu Lwiej straży. Po naciśnięciu, symbol ten podświetli się zielonym światełkiem, a dzieci będą mogły usłyszeć energetyczne okrzyki Bungi i jego wesoły śmiech.
Maskotka Bunga jest w pozycji stojącej, a także potrafi samodzielnie stać. Wykonano ją z przyjemnego w dotyku materiału. Oczy, nosek i usta maskotki zostały wyszyte w materiale, dzięki czemu pluszakhumbi_plten jest bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci.
Ta urocza maskotka z pewnością zachwyci każdego malucha, który uwielbia bajkę Lwia straż i przygody jej członków. Dzięki niej dzieci będą mogły odgrywać ulubione sceny z serialu, a nawet wymyślać zupełnie nowe przygody dla Kiona i jego przyjaciół. Mięciutki Bunga szybko stanie się ulubiona przytulanką każdego malucha.
- maskotka wyposażona w efekty dźwiękowe i świetlne
- zabawka wymaga użycia 2 baterii AAA / R03 (w zestawie)
- zabawka nie posiada polskiej wersji językowej, ale wyposażono ją głównie w dźwięki, a nie zwroty czy frazy
- wymiary opakowania: 32 x 25,2 x 18 cm
- wymiary Bungi: 32 x 22 x 14 cm humbi_pl
- zabawka bez ograniczeń wiekowych
- kod producenta: 10 931 6202
Uwaga! Powyższy opis jest chroniony prawami autorskim zgodnie z polskimi przepisami. Zabronione jest jego kopiowanie i używanie bez zgody właściciela. Złamanie zakazu będzie stanowiło podstawę ewentualnych roszczeń.